Новини

Оголошення

Оголошення

29 липня 2021 року о 10:00 відбудуться збори абітурієнтів, рекомендованих на зарахування навчання

до КЗОЗ “Богодухівський медичний фаховий коледж”ХОР на основі базової загальної середньої

освіти та їх батьків. 

Батьки повинні мати при собі паспорт!

 

Увага!!!

Додатковий прийом документів для здобуття фахової передвищої освіти виключно за кошти

фізичних або юридичних осіб на базі 9 класів.

 Прийом заяв з 2 серпня по 14 серпня,вступні іспити з 16 серпня 2021. 


 

Рейтингові списки вступників на базі БЗСО (9кл)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

В КЗОЗ «БМФК» ХОР

У 2021 РОЦІ

Лікувальна справа станом на 22.07.2021р.

ПІБ

Середній бал документа про освіту

 

Українська мова

 

Біологія

 

Курси

Конкурсний бал

Спеціальні умови прийому

1

Колісник Єгор Володимирович

6,7

147

4,25

130

31

157

 

435

Квота-1

2

Кулініч Аліна Сергіївна

9,5

175

8.25

170

33

160

27

532

 

3

Денисова Софія Анатоліївна

10,8

188

8,25

170

40

174

 

532

 

4

Сластін Анна Сергіївна

9,1

171

8,0

160

37

168

33

532

 

5

Пивоварва Дар’я Олегівна

10,3

183

8,0

160

44

180

 

523

 

6

Бутенко Вікторія Степанівна

9,7

177

7,0

150

36

166

27

520

 

7

Водолазька Катерина Володимирівна

9,2

182

7,25

160

32

159

22

513

 

8

Лукьянов Дмитро Андрійович

7,2

152

9,0

170

46

184

 

506

 

9

Яковлев Владислав Романович

9.4

174

8,75

170

34

162

 

506

 

10

Варламова Вероніка Дмитровна

8,7

167

8,75

170

34

162

 

499

 

11

Луценко Світлана Олександрівна

7,0

150

8,0

160

33

160

25

495

 

12

Афанасьєва Карина Андріївна

7,7

157

9,0

170

37

168

22

495

 

13

Діденко Ангеліна Олександрівна

7,6

156

6,25

150

34

162

25

493

 

14

Зайченко Євгеній Володимирович

9,1

171

5,5

140

41

175

 

486

 

15

Терещенко Артем Сергійович

9,7

177

4,25

130

39

172

 

479

 

16

Михайлюченко Вікторія Олегівна

7,6

156

7,5

160

34

162

 

478

 

17

Руденко Іванна Сергіївна

9,1

171

5,5

140

33

160

 

471

 

18

Кривуля Олександр Геннадійович

7,0

150

7,0

150

35

164

 

464

 

19

Колісніченко Іван Антонович

7,3

153

5,75

140

38

170

 

463

 

20

Савченко Софія Юріївна

6,3

143

5,75

140

27

150

22

455

 

21

Корнієнко Дарина Віталіївна

8,8

168

3,75

120

31

157

 

445

 

22

Колмик Артем Дмитрович

6,5

145

7,5

160

22

140

 

445

 

23

Шиянова Діана Едуардівна

6,8

148

3,25

120

29

153

 

421

 

24

Костенко Даніель Русланович

6,6

146

4,5

130

16

129

 

405

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

В КЗОЗ «БМФК» ХОР

У 2021 РОЦІ

Сестринська справа станом на 22.07.2021р.

 

ПІБ

Середній бал документа про освіту

 

Українська мова

 

Біологія

 

Курси

Конкурсний бал

Спеціальні умови прийому

1

Кузнєцова Єлизавета Володимирівна

8,2

162

3,5

120

25

146

 

428

Квота-1

2

Билина Юлія Володмирівна

10,4

184

9,75

180

45

182

31

577

 

3

Сластін Дар’я Дмитрівна

8,8

168

9,25

180

50

192

27

567

 

4

Дейнеко Катерина Віталіївна

9,6

176

8,0

160

41

175

22

533

 

5

Бутенко Вікторія Степанівна

9,7

177

5,75

140

38,5

171

27

515

 

6

Синявіна Діана Сергіївна

8,9

169

6,75

150

24,5

145

27

491

 

7

Коваленко Євгенія Андріївна

10,1

181

6,75

150

29,5

154

 

485

 

8

Денисова Софія Анатоліївна

10,8

188

6,25

150

24

144

 

482

 

9

Верещак Катерина Борисівна

9,9

179

6.25

150

26

148

 

477

 

10

Коршун Дар’я Валеріївна

8,3

163

6,25

150

28

151

 

464

 

11

Шарапенко Діана Сергіївна

9,8

178

5,5

140

25

146

 

464

 

12

Токарчук Вікторія Дмитрівна

7,5

155

4,25

130

27

150

 

435

 

13

Кишлар Григорій Дмитрович

8,0

160

4,25

130

24

144

 

434

 

14

Токар Анна Олексіївна

6,2

142

3,75

120

21

139

25

426

 

15

Гавриленко Кароліна Володимирівна

7,8

158

4,25

130

18,5

133

 

421

 

16

Мочалова Яна Дмитрівна.

8,4

164

4,0

120

16

129

 

413

 

 

 

Результати вступних випробувань з біології на базі БЗСО (9кл)

 

 

Група Л-1

№ з/п

П.І.П.

Біологія

 

1

Луценко Світлана Олександрівна

8

160

 

2

Лукьянов Дмитро Андрійович

11

184

 

3

Михайлюченко Вікторія Олегівна

8

162

 

4

Водолазька Катерина Володимирівна

7

159

 

5

Яковлев Владислав Романович

8

162

 

6

Кулініч Аліна Сергіївна

8

160

 

7

Діденко Ангеліна Олександрівна

8

162

 

8

Руденко Іванна Сергіївна

8

160

 

9

Денисова Софія Анатоліївна

9

174

 

10

Афанасьєва Карина Андріївна

9

168

 

11

Корнієнко Дарина Віталіївна

7

157

 

12

Пивоварова Дар’я Олегівна

10

180

 

13

Варламова Вероніка Дмитрівна

8

162

 

14

Кривуля Олександр Геннадійович

8

164

 

15

Бутенко Вікторія Степанівна

8

166

 

16

Терещенко Артем Сергійович

9

172

 

17

Зайченко Євгеній Володимирович

9

175

 

18

Сластін Анна Сергіївна

9

168

 

19

Савченко Софія Юріївна

6

150

 

20

Шиянова Діана Едуардівна

7

153

 

21

Колісник Єгор Володимирович

7

157

 

22

Колісніченко Іван Антонович

9

170

 

23

Костенко Даніель Русланович

4

129

 

24

Колмик Артем Дмитрович

5

140

 

 

 

Група С-1

№ з/п

П.І.П.

Біологія

 

1

Кузнецова Єлизавета Володимирівна

6

146

 

2

Гавриленко Кароліна Володимирівна

4

133

 

3

Шарапенко Діана Сергіївна

6

146

 

4

Дейнеко Катерина Віталіївна

9

175

 

5

Денисова Софія Анатоліївна

6

144

 

6

Билина Юлія Володимирівна

10

182

 

7

Синявіна Діана Сергіївна

6

145

 

8

Токар Анна Олексіївна

5

139

 

9

Сластін Дар’я Дмитрівна

11

192

 

10

Бутенко Вікторія Степанівна

9

171

 

11

Коваленко Євгенія Андріївна

7

154

 

12

Токарчук Вікторія Дмитрівна

6

150

 

13

Коршун Дар’я Валеріївна

7

151

 

14

Кишлар Григорій Дмитрович

6

144

 

15

Мочалова Яна Дмитрівна

4

129

 

16

Верещак Катерина Борисівна

6

148

 

 

До уваги вступників на базі ПЗСО(11кл)

Результати вступних випробувань з української мови групи С-1

Група С-1

№ з/п

П.І.П.

Середній бал

Українська мова

Біологія

 

1

Кузнецова Єлизавета Володимирівна

8,2

162

3,5

120

 

 

 

2

Гавриленко Кароліна Володимирівна

7,8

158

4,25

130

 

 

 

3

Шарапенко Діана Сергіївна

9,8

178

5,5

140

 

 

 

4

Дейнеко Катерина Віталіївна

9,6

176

8,0

160

 

 

 

5

Денисова Софія Анатоліївна

10,8

188

6,25

150

 

 

 

6

Билина Юлія Володимирівна

10,4

184

9,75

180

 

 

 

7

Синявіна Діана Сергіївна

8,9

169

6,75

150

 

 

 

8

Токар Анна Олексіївна

6,2

142

3,75

120

 

 

 

9

Сластін Дар’я Дмитрівна

8,8

168

9,25

180

 

 

 

10

Бутенко Вікторія Степанівна

9,7

177

5,75

140

 

 

 

11

Коваленко Євгенія Андріївна

10,1

181

6,75

150

 

 

 

12

Токарчук Вікторія Дмитрівна

7,5

155

4,25

130

 

 

 

13

Коршун Дар’я Валеріївна

8,3

163

6,25

150

 

 

 

14

Кишлар Григорій Дмитрович

8,0

160

4,25

130

 

 

 

15

Мочалова Яна Дмитрівна

8,4

164

4,0

120

 

 

 

16

Верещак Катерина Борисівна

9,9

179

6,25

150

 

 

 

Результати вступних випробувань з української мови групи Л-1

Група Л-1

№ з/п

П.І.П.

Середній бал

Українська мова

Біологія

 

1

Луценко Світлана Олександрівна

7,0

150

8,0

160

 

 

 

2

Лукьянов Дмитро Андрійович

7,2

152

9,0

170

 

 

 

3

Михайлюченко Вікторія Олегівна

7,6

156

7,5

160

 

 

 

4

Водолазька Катерина Володимирівна

9,2

172

7,25

160

 

 

 

5

Яковлев Владислав Романович

9,4

174

8,75

170

 

 

 

6

Кулініч Аліна Сергіївна

9,5

175

8,25

170

 

 

 

7

Діденко Ангеліна Олександрівна

7,6

156

6,25

150

 

 

 

8

Руденко Іванна Сергіївна

9,1

171

5,5

140

 

 

 

9

Денисова Софія Анатоліївна

10,8

188

8,25

170

 

 

 

10

Афанасьєва Карина Андріївна

7,7

157

9,0

170

 

 

 

11

Корнієнко Дарина Віталіївна

8,8

168

3,75

120

 

 

 

12

Пивоварова Дар’я Олегівна

10,3

183

8,0

160

 

 

 

13

Варламова Вероніка Дмитрівна

8,7

167

8,75

170

 

 

 

14

Кривуля Олександр Геннадійович

7,0

150

7,0

150

 

 

 

15

Бутенко Вікторія Степанівна

9,7

177

7,0

150

 

 

 

16

Терещенко Артем Сергійович

9,7

177

4,25

130

 

 

 

17

Зайченко Євгеній Володимирович

9,1

171

5,5

140

 

 

 

18

Сластін Анна Сергіївна

9,1

171

8,0

160

 

 

 

19

Савченко Софія Юріївна

6,3

143

5,75

140

 

 

 

20

Шиянова Діана Едуардівна

6,8

148

3,25

120

 

 

 

21

Колісник Єгор Володимирович

6,7

147

4,25

130

 

 

 

22

Колісніченко Іван Антонович

7,3

153

5,75

140

 

 

 

23

Костенко Даніель Русланович

6,6

146

4,5

130

 

 

 

24

Колмик Артем Дмитрович

6,5

145

7,5

160