Новини

Результати вступних іспитів (укр. мова)

Рейтингові списки

До відома студентів коледжу. На сайті в категорії Студенту - Стипендія представлені оновлені Рейтингові списки за IІ-й семестр 2017-2018 навчального року.

Розклад вступних іспитів, співбесіди та консультацій

Кросфіт 2018. Знову перемога!

29 травня 2018 року команда коледжу в складі
1.Ольховський Іван

2. Грищенко Олександр

3. Єрмошкін Ілля

4. Клизуб Діана

5. Гук Аліна

6. Масалітіна Марина

7. Бородавка Андрій

8. Єременко Денис

9. Квітченко Тетяна

вдруге поспіль виборола І місце  у змаганнях з кросфіту в рамках обласних галузевих змагань серед студентської молоді галузевих ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківського регіону.

Адміністрація коледжу висловлює подяку викладачу фізичного виховання Шигимазі О.М. за підготовку команди та директору Богодухівської ДЮСШ Рубану М.Є. за надану допомогу.

Вітаємо!

 

Відкритий чемпіонат Слобожанщини

17-19 травня відбувся "Відкритий чемпіонат Слобожанщини 2018" серед бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю, де команда нашого коледжу виборола третє місце серед медичних навчальних закладів. Вітаємо Петія Івана (Л-41), Ніколаєва Євгена (С-40) та Кремезного Олексія (Л-31), а також увесь колектив коледжу. За допомогу в підготовці особлива подяка викладачу педіатрії та невідкладних станів у педіатрії Шеченко Ользі В`ячеславівні.

Військово-патріотична гра

4 травня 2018 року команда коледжу взяла участь у міській військово-патріотичній грі присвяченій пам’яті воїна – інтернаціоналіста Віталія Сахна. Команда посіла ІІІ місце.

Склад команди:

  1. Єрмошкін Ілля

  2. Сербін Тимофій

  3. Шитоха Олександр

  4. Конєва Катерина

  5. Гук Аліна

  6. Бородавка Андрій

  7. Томах Олександр

  8. Капусник Юлія

  9. Квич Вікторія

  10. Ярошенко Дарія

Вітаємо!