Новини

Рейтингові списки

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

В КЗОЗ “БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ” У 2017 РОЦІ

(ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА) станом на 24.07.2017

п/п

ПІБ

Конкурсний бал

Середній бал документа про освіту

Ознака особливих підстав для зарахування

1.

Романенко Тетяна Геннадіївна

16,1

8,1

Квота-1

2.

Томах Олександр Олександрович

27,2

9,2

 

3.

Шитоха Олександр Андрійович

24,5

8,5

 

4.

Єрмошкін Ілля Русланович

24

10

 

5.

Арасланкіна Вікторія Сергіївна

23,7

9,7

 

6.

Воскобойнік Анна Вячеславівна

20,9

8,9

 

7.

Гук Аліна Анатоліївна

20,8

8,8

 

8.

Гончаренко Віола Віталіївна

20,7

8,7

 

9.

Ольховська Альона Михайлівна

20,6

9,6

 

10.

Чернишова Євгенія Михайлівна

20,6

8,6

 

11.

Каленіченко Володимир Володимирович

20,5

8,5

 

12.

Квітченко Тетяна Олександрівна

20,4

9,4

 

13.

Ярошенко Марина Сергіївна

20,3

9,3

 

14.

Багрій Валерія Сергіївна

20,3

8,3

 

15.

Масалітіна Марина Геннадіївна

20,1

9,1

 

16.

Крисько Дмитро Сергійович

20,1

8,1

 

17.

Прісіч Анастасія Володимирівна

19,8

8,8

 

18.

Гончар Ольга Вікторівна

19,7

8,7

 

19.

Батченко Анастасія Павлівна

19,4

7,4

 

20.

Бородавка Андрій Олександрович

19,3

9,3

 

21.

Безбородова Валентина Григорівна

18,6

9,6

 

22.

Єременко Денис Олексійович

17,7

7,7

 

23.

Нехвядович Дмитро Сергійович

17,4

9,4

 

24.

Бичків Марина Сергіївна

16,2

7,2

 

25.

Ларіна Юлія Володимирівна

16,2

6,2

 

 СПИСОК

ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

В КЗОЗ “БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ” У 2017 РОЦІ

(ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА) станом на 24.07.2017

п/п

ПІБ

Конкурсний бал

Середній бал документа про освіту

Ознака особливих підстав для зарахування

1.

Колісник Ганна Павлівна

20,2

8,2

 

2.

Капусник Юлія Олександрівна

19,6

8,6

 

3.

Зміївська Ольга Сергіївна

16,1

8,1

 

4.

Бурда Владислав Вячеславович

15,8

7,8

 

5.

Куцепал Дар’я Леонідівна

15,7

6,7

 

6.

Забара Маріанна Олександрівна

15,1

7,1

 

7.

Дегтяренко Віта Олександрівна

14,7

6,7

 

8,

Карпець Андрій Сергійович

14,3

6,3

 

 РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

В КЗОЗ “БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ” У 2017 РОЦІ

(СЕСТРИНСЬКА СПРАВА) станом на 24.07.2017

п/п

ПІБ

Конкурсний бал

Середній бал документа про освіту

1.

Конєва Катерина Василівна

28,8

9,8

2.

Сененченко Тетяна Олександрівна

24,9

9,9

3.

Сербін Тимофій Семенович

23,3

8,3

4.

Сердюк Марина Сергіївна

23,1

11,1

5.

Петрик Діана Василівна

23

8

6.

Ярошенко Дарія Віталіївна

22,8

9,8

7.

Ливадна Єлизавета Олександрівна

22,3

9,3

8.

Герасименко Катерина Олексіївна

22

9

9.

Жорник Марина Сергіївна

21,9

10,9

10.

Квич Вікторія Миколаївна

20,8

8,8

11.

Шигимага Софія Олегівна

20,7

8,7

12.

Радчук Вадим Олександрович

20,3

8,3

13.

Любота яна Михайлівна

19,9

8,9

14.

Ліснича Анна Євгенівна

18,5

8,5

15.

Фісун Діана Андріївна

17,7

8,7

16.

Забашта Вероніка Володимирівна

16,3

7,3

17.

Морозова Вікторія Євгенівна

15,6

6,6

18.

Гончар Олександра Романівна

15,4

7,4

19.

Мамаєва Ліна Едуардівна

15

7

20.

Базаєва Анна Олексіївна

14,4

6,4

Результати вступного іспиту з біології (С-1, С-2)

Група С-1

  1. Фісун Діана Андріївна

4 (чотири)

  1. Любота Яна Михайлівна

7 (сім)

  1. Безбородова Валентина Григорівна

7 (сім)

  1. Ольховська Альона Михайлівна

7 (сім)

  1. Каленіченко Володимир Володимирович

7 (сім)

  1. Герасименко Катерина Олексіївна

9 (дев’ять)

  1. Сердюк Марина Сергіївна

7 (сім)

  1. Шигимага Софія Олегівна

8 (вісім)

  1. Ярошенко Марина Сергіївна

7 (сім)

  1. Конєва Катерина Василівна

9 (дев’ять)

  1. Прісіч Анастасія Володимирівна

7 (сім)

  1. Мамаєва Ліна Едуардівна

4 (чотири)

  1. Сененченко Тетяна Олександрівна

8 (вісім)

  1. Морозова Вікторія Євгеніївна

5 (п’ять)

  1. Петрик Діана Василівна

9 (дев’ять)

  1. Базаєва Анна Олексіївна

4 (чотири)

  1. Ливадна Єлизавета Олександрівна

9 (дев’ять)

  1. Гончар Олександра Романівна

4 (чотири)

  1. Ярошенко Дарія Віталіївна

7 (сім)

  1. Забашта Вероніка Володимирівна

5 (п’ять)

  1. Ліснича Анна Євгенівна

6 (шість)

  1. Радчук Вадим Олександрович

7 (сім)

  1. Сербін Тимофій Семенович

8 (вісім)

Група С-2

  1. Квич Вікторія Миколаївна

6 (шість)

  1. Жорник Марина Сергіївна

7 (сім)

Результати вступного іспиту з біології (Л-1, Л-2)

Група Л-1

  1. Квітченко Тетяна Олександрівна

5 (п’ять)

  1. Арасланкіна Вікторія Сергіївна

6 (шість)

  1. Гук Аліна Анатоліївна

7 (сім)

  1. Ольховська Альона Михайлівна

7 (сім)

  1. Безбородова Валентина Григорівна

5 (п’ять)

  1. Батченко Анастасія Павлівна

7 (сім)

  1. Каленіченко Володимир Володимирович

7 (сім)

  1. Ярошенко Марина Сергіївна

6 (шість)

  1. Єрмошкін Ілля Русланович

7 (сім)

  1. Капусник Юлія Олександрівна

6 (шість)

  1. Колісник Ганна Павлівна

7 (сім)

  1. Романенко Тетяна Геннадіївна

4 (чотири)

  1. Багрій Валерія Сергіївна

6 (шість)

  1. Зміївська Ольга Сергіївна

4 (чотири)

  1. Гончаренко Віола Віталіївна

6 (шість)

  1. Чернишова Євгенія Михайлівна

7 (сім)

  1. Конєва Катерина Василівна

6 (шість)

  1. Бичків Марина Сергіївна

5 (п’ять)

  1. Масалітіна Марина Геннадіївна

6 (шість)

  1. Бородавка Андрій Олександрович

5 (п’ять)

  1. Єременко Денис Олексійович

6 (шість)

  1. Прісіч Анастасія Володимирівна

5 (п’ять)

  1. Ларіна Юлія Володимирівна

6 (шість)

  1. Крисько Дмитро Сергійович

8 (всім)

Група Л-2

  1. Нехвядович Дмитро Сергійович

4 (чотири)

  1. Куцепал Дар’я Леонідівна

5 (п’ять)

  1. Карпець Андрій Сергійович

4 (чотири)

  1. Дегтяренко Віта Олександрівна

4 (чотири)

  1. Шитоха Олександр Андрійович

9 (дев’ять)

  1. Бурда Владислав Вячеславович

4 (чотири)

  1. Воскобойнік Анна Вячеславівна

8 (вісім)

  1. Гончар Ольга Вікторівна

6 (шість)

  1. Забара Маріанна Олександрівна

4 (чотири)

  1. Радчук Вадим Олександрович

5 (п’ять)

  1. Томах Олександр Олександрович

10 (десять)

Результати вступного іспиту з української мови (C-1, C-2)

Група С-1

  1. Фісун Діана Андріївна

5 (п’ять)

  1. Любота Яна Михайлівна

4 (чотири)

  1. Безбородова Валентина Григорівна

4 (чотири)

  1. Ольховська Альона Михайлівна

4 (чотири)

  1. Каленіченко Володимир Володимирович

6 (шість)

  1. Герасименко Катерина Олексіївна

4 (чотири)

  1. Сердюк Марина Сергіївна

5 (п’ять)

  1. Шигимага Софія Олегівна

4 (чотири)

  1. Ярошенко Марина Сергіївна

5 (п’ять)

  1. Конєва Катерина Василівна

10 (десять)

  1. Прісіч Анастасія Володимирівна

7 (сім)

  1. Мамаєва Ліна Едуардівна

4 (чотири)

  1. Сененченко Тетяна Олександрівна

7 (сім)

  1. Морозова Вікторія Євгеніївна

4 (чотири)

  1. Петрик Діана Василівна

6 (шість)

  1. Базаєва Анна Олексіївна

4 (чотири)

  1. Ливадна Єлизавета Олександрівна

4 (чотири)

  1. Гончар Олександра Романівна

4 (чотири)

  1. Ярошенко Дарія Віталіївна

6 (шість)

  1. Воскобойнік Анна Вячеславівна

не з’явилася

  1. Забашта Вероніка Володимирівна

4 (чотири)

  1. Ліснича Анна Євгенівна

4 (чотири)

  1. Радчук Вадим Олександрович

5 (п’ять)

  1. Сербін Тимофій Семенович

7 (сім)

  1. Томах Олександр Олександрович

8 (вісім)

Група С-2

  1. Квич Вікторія Миколаївна

6 (шість)

  1. Жорник Марина Сергіївна

4 (чотири)

 

Результати вступного іспиту з української мови (Л-1, Л-2)

Група Л-1

  1. Квітченко Тетяна Олександрівна

6 (шість)

  1. Арасланкіна Вікторія Сергіївна

8 (вісім)

  1. Гук Аліна Анатоліївна

5 (п’ять)

  1. Ольховська Альона Михайлівна

4 (чотири)

  1. Безбородова Валентина Григорівна

4 (чотири)

  1. Батченко Анастасія Павлівна

5 (п’ять)

  1. Каленіченко Володимир Володимирович

5 (п’ять)

  1. Ярошенко Марина Сергіївна

5 (п’ять)

  1. Єрмошкін Ілля Русланович

7 (сім)

  1. Капусник Юлія Олександрівна

5 (п’ять)

  1. Колісник Ганна Павлівна

5 (п’ять)

  1. Чабань Роман Юрійович

не з’явився

  1. Романенко Тетяна Геннадіївна

4 (чотири)

  1. Багрій Валерія Сергіївна

6 (шість)

  1. Зміївська Ольга Сергіївна

4 (чотири)

  1. Гончаренко Віола Віталіївна

6 (шість)

  1. Чернишова Євгенія Михайлівна

5 (п’ять)

  1. Конєва Катерина Василівна

7 (сім)

  1. Бичків Марина Сергіївна

4 (чотири)

  1. Масалітіна Марина Геннадіївна

5 (п’ять)

  1. Бородавка Андрій Олександрович

5 (п’ять)

  1. Єременко Денис Олексійович

4 (чотири)

  1. Прісіч Анастасія Володимирівна

6 (шість)

  1. Ларіна Юлія Володимирівна

4 (чотири)

  1. Крисько Дмитро Сергійович

4 (чотири)

Група Л-2

  1. Нехвядович Дмитро Сергійович

4 (чотири)

  1. Куцепал Дар’я Леонідівна

4 (чотири)

  1. Карпець Андрій Сергійович

4 (чотири)

  1. Дегтяренко Віта Олександрівна

4 (чотири)

  1. Шитоха Олександр Андрійович

7 (сім)

  1. Бурда Владислав Вячеславович

4 (чотири)

  1. Воскобойнік Анна Вячеславівна

4 (чотири)

  1. Гончар Ольга Вікторівна

5 (п’ять)

  1. Забара Маріанна Олександрівна

4 (чотири)

  1. Радчук Вадим Олександрович

7 (сім)

  1. Томах Олександр Олександрович

8 (вісім)

 

План прийому

План прийому

до КЗОЗ «Богодухівський медичний коледж» у 2017 році

Освітньо-кваліфікаційний рівень

Код спеціальності, спеціальність

Спеціалізація

Рівень загальної середньої освіти

Бюджет

Контракт

Місця за квотою- 1

Подано заяв

22 Охорона здоровʼя

223 Медсестринство

Фельдшер

Базова (9кл.)

25

35

1

36

Сестра медична

Базова (9кл.)

20

10

1

27

Сестра медична

Повна (11кл.)

7

23

1

0

 

223 Медсестринство (фельдшер)

на основі базової загальної середньої освіти

п/п

П.І.Б.

абітурієнта

Дата

створення

заяви

Середній бал

свідоцтва

1

Квітченко Тетяна Олександрівна

1.07.2017

9,4

2

Арасланкіна Вікторія Сергіївна

1.07.2017

9,7

3

Гук Аліна Анатоліївна

1.07.2017

8,8

4

Ольховська Альона Михайлівна

3.07.2017

9,6

5

Безбородова Валентина Григорівна

3.07.2017

9,6

6

Батченко Анастасія Павлівна

3.07.2017

7,4

7

Каленіченко Володимир Володимирович

3.07.2017

8,5

8

Ярошенко Марина Сергіївна

4.07.2017

9,3

9

Єрмошкін Ілля Русланович

4.07.2017

10,0

10

Капусник Юлія Олександрівна

4.07.2017

8,6

11

Колісник Ганна Павлівна

4.07.2017

8,2

12

Чабань Роман Юрійович

5.07.2017

10,5

13

Романенко Тетяна Геннадіївна

5.07.2017

8,1

14

Багрій Валерія Сергіївна

5.07.2017

8,3

15

Зміївська Ольга Сергіївна

5.07.2017

8,1

16

Гончаренко Віола Віталіївна

5.07.2017

8,7

17

Чернишова Євгенія Михайлівна

5.07.2017

8,6

18

Конєва Катерина Василівна

5.07.2017

9,8

19

Бичків Марина Сергіївна

5.07.2017

7,2

20

Масалітіна Марина Геннадіївна

6.07.2017

9,1

21

Бородавка Андрій Олександрович

6.07.2017

9,3

22

Єременко Денис Олексійович

6.07.2017

7,7

23

Прісіч Анастасія Володимирівна

6.07.2017

8,8

24

Ларіна Юлія Володимирівна

07.07.2017

6,2

25

Крисько Дмитро Сергійович

8.07.2017

8,1

26

Нехвядович Дмитро Сергійович

8.07.2017

9,4

27

Куцепал Дар’я Леонідівна

8.07.2017

6,7

28

Карпець Андрій Сергійович

8.07.2017

6,3

29

Дегтяренко Віта Олександрівна

8.07.2017

6,7

30

Шитоха Олександр Андрійович

11.07.2017

8,5

31

Бурда Владислав Вячеславович

11.07.2017

7,8

32

Воскобойнік Анна Вячеславівна

11.07.2017

8,9

33

Гончар Ольга Вікторівна

12.07.2017

8,7

34

Забара Маріанна Олександрівна

12.07.2017

7,1

35

Радчук Вадим Олександрович

12.07.2017

8,3

36

Томах Олександр Олександрович

12.07.2017

9,2

 

223 Медсестринство (сестра медична)

на основі базової загальної середньої освіти

п/п

П.І.Б.

абітурієнта

Дата

створення

заяви

Середній бал

свідоцтва

1

Фісун Діана Андріївна

1.07.2017

8,7

2

Любота Яна Михайлівна

1.07.2017

8,9

3

Безбородова Валентина Григорівна

3.07.2017

9,6

4

Ольховська Альона Михайлівна

3.07.2017

9,6

5

Каленіченко Володимир Володимирович

3.07.2017

8,5

6

Герасименко Катерина Олексіївна

4.07.2017

9,0

7

Сердюк Марина Сергіївна

4.07.2017

11,1

8

Шигимага Софія Олегівна

5.07.2017

8,7

9

Ярошенко Марина Сергіївна

5.07.2017

9,3

10

Конєва Катерина Василівна

5.07.2017

9,8

11

Прісіч Анастасія Володимирівна

6.07.2017

8,8

12

Мамаєва Ліна Едуардівна

07.07.2017

7,0

13

Сененченко Тетяна Олександрівна

07.07.2017

9,9

14

Морозова Вікторія Євгеніївна

8.07.2017

6,6

15

Петрик Діана Василівна

10.07.2017

8,0

16

Базаєва Анна Олексіївна

11.07.2017

6,4

17

Ливадна Єлизавета Олександрівна

11.07.2017

9,3

18

Гончар Олександра Романівна

11.07.2017

7,4

19

Ярошенко Дарія Віталіївна

11.07.2017

9,8

20

Воскобойнік Анна Вячеславівна

11.07.2017

8,9

21

Забашта Вероніка Володимирівна

11.07.2017

7,3

22

Ліснича Анна Євгенівна

12.07.2017

8,5

23

Радчук Вадим Олександрович

12.07.2017

8,3

24

Сербін Тимофій Семенович

12.07.2017

8,3

25

Томах Олександр Олександрович

12.07.2017

9,2

26

Квич Вікторія Миколаївна

14.07.2017

8,8

27

Жорник Марина Сергіївна

14.07.2017

10,9

 

Гарячі телефонні лінії Міністерства освіти і науки України «ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2017»

З 29 червня до 28 серпня МОН організувало роботу «гарячих телефонних ліній» щодо вступної кампанії 2017. За цими номерами можна отримати консультації стосовно вступу до вищих навчальних закладів, повідомити про факти порушення законодавства про вищу освіту тощо.

Номери «гарячих ліній»:

МОН

+38 (044) 287-89-29

+38 (068) 951-25-13

0800 504 425

ЄДЕБО

+38 (044) 239-86-18

Додаткові телефони:

Департамент вищої освіти МОН:

+38 (044) 481-32-92

+38 (044) 481-32-38

+38 (044) 481-47-73