Новини

Математична олімпіада 2019

14 березня 2019 року відбулася традиційна математична олімпіада. Змагалися 8 студентів. Перемогла студентка групи Л-10 Пономаренко Анастасія.

Барви рідного слова-2019

27 лютого 2019 року в коледжі з нагоди Міжнародного Дня рідної мови був проведений розважально-інтелектуальний конкурс “Барви рідного слова-2019” для студентів першого курсу. Команди “ Велика родина“ та “Перлини української мови” продемонстрували свої знання у різноманітних конкурсах “Бліц”, “Угадай письменника”, “ Ілюстрація до твору” тощо. Перемогла дружба.

Обласні шахові змагання

5 березня 2019 року відбулися шахові змагання серед працівників вищих медичних закладів освіти, організовані Харківською обласною організацією профспілки працівників охорони здоров'я. Команда коледжу в складі Гудкової І.Р., Терзіяна А.Р. та Шигимаги А.В. посіла почесне друге місце.

День відкритих дверей

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш коледж

 

16 березня 2019 року о 10-00 годині

 

В програмі заходу:

  • знайомство з коледжем;

  • екскурсія навчальними кабінетами;

  • зустріч з адміністрацією коледжу.

Адреса: м. Богодухів, вул. Центральна, 29,

аудиторія № 11.

Телефон для довідок: (05758) 3-31-15

Готуємось до ЗНО. Математика. Просто.

Що може бути складнішим за математику? Цифри говорять самі за себе — 18,57% випускників шкіл 2018 року не подолали мінімальний поріг та не склали ЗНО з Математики!

https://ilearn.org.ua/courses/preview/7

 

Обласна науково-практична конференція

22 лютого 2019 року на базі Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж транспортних технологій» відбулася XVII обласна науково-практична конференція педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Харківської області «Шляхи і методи популяризації підготовки молодших спеціалістів в умовах реалізації закону України «Про освіту»» та виставка-презентація науково-педагогічного досвіду, в якій взяв участь і наш коледж.

Афганістан болить в моїй душі

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-х роковин виведення військ з Афганістану, відбулася зустріч - пам’ять «Афганістан болить в моїй душі» з головою районної громадської організації ветеранів локальних воєн “Єдність”, полковником Віктором Петровичем Літошко.Студенти перших курсів відвідали музей та мали можливість послухати розповіді про події в Афганістані, які залишили невиліковну рану у душах і серцях тих, хто пройшов вогняними гірськими стежками, хто втратив друзів, батьків, синів.