Новини

Оголошення

До уваги студентів! 

Урочиста лінійка з нагоди Дня знань відбудеться

30 серпня 2019 року о 9-00

Студентам прибути до коледжу о 8-30

НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ НА БАЗІ ПЗСО

Рейтинговий список 11 клас

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ (11 кл.)

 

 КЗОЗ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»

 

Сестринська справа                        станом на 01.08.2019 р.

 

п/п

Прізвище, ім`я та по батькові вступника

Конкурсний бал

Середній бал документа про освіту

1

Коляда Д. Ю.

502

9.2

2

Коляда О. Ю.

481

8.4

3

Рапота І. В.

471

7.2

4

Сотнікова А.О.

458

7.2

5

Місейко А.О.

457

7.9

6

Профатило І.Ю.

423

7.3

7

Пилипенко А.Р.

422

7.5

8

Каращенко В.А.

420

6.5

9

Рогуля А.О.

405

6.2

10

Дерев`янченко І.О.

397

6.9

11

Демченко Ю.О.

395

7.2

12

Туровська К.В.

394

7.3

13

Коротенко А.О.

387

6.7

14

Недбайло К.М.

362

5.1

15

Гапченко Д.М.

335

5.5

16

Сімонов І.О.(контракт)

402

6.7

17

Ель Асталь Н. (контракт)

376

6.6

 

Відповідальний секретар Приймальної комісії                   Терзіян Т.О.

Наказ про зарахування на базі БЗСО

До уваги вступників!

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

В КЗОЗ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»

 

Відповідальний секретар Приймальної комісії                    Терзіян Т.О.

 

 

 

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОK 

ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

В КЗОЗ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ» 

Відповідальний секретар Приймальної комісії                    Терзіян Т.О.

 

 

 

 

 

 

Результати вступного випробування з біології С-1

Результати вступного випробування

з біології

Група С-1

 

1. Мироненко Юлія Олександрівна         4,0 (чотири)

2. Єріна Яна Василівна                           4,0 (чотири)

3. Савченко Людмила Романівна            4,4 (чотири цілих чотири десятих)

4. Геворгян Анна Володимирівна           5,4 (п’ять цілих чотири десятих)

5. Спасьонова Сніжана Євгенівна           6,5 (шість цілих п’ять десятих)

6. Єрмаков Віталій Вікторович               4,1 (чотири цілих одна десята)

7. Сіряк Анастасія Євгеніївна                  7,5 (сім цілих п’ять десятих)

8. Чайка Єлизавета Сергіївна                  7,1 (сім цілих одна десята)

9. Геращенко Карина Сергіївна               6,75 (шість цілих сімдесят п’ять сотих)

10. Стешенко Олена Романівна               6,75 (шість цілих сімдесят п’ять сотих)

11. Романов Дмитро Вікторович             6,5 (шість цілих п’ять десятих)

12. Швидець Марина Сергіївна               4,4 (чотири цілих чотири десятих)

13. Макєєнко Валентина Михайлівна      7 (сім)

14. Рибальченко Анастасія Олександрівна 5,4 (п’ять цілих чотири десятих)

15. Тищенко Яна Дмитрівна                     2,1 (дві цілих одна десята)

16. Погорєлова Євгенія Олегівна             7,4 (сім цілих чотири десятих)

17. Гамаюнова Ірина Андріївна               5,4 (п’ять цілих чотири десятих)

18. Соловйова Євгенія Віталіївна            6,1 (шість цілих одна десята)

19. Богатирьова Анна Андріївна             4,4 (чотири цілих чотири десятих)

20. Кривошея Анна Олександрівна         9,5 (дев’ять цілих п’ять десятих)

21. Ціммерманн Анжеліка Романівна      5,75 (п’ять цілих сімдесят п’ять сотих)

22. Огреб Світлана Володимирівна         7,1 (сім цілих одна десята)

23. Хоруженко Антоніна Олександрівна  6,2 (шість цілих дві десятих)

24. Михайленко Вікторія Олександрівна   3,5 (три цілих п’ять десятих)

25. Чумак Аліна Євгеніївна                      5,7  (п’ять цілих сім десятих)