Новини

1 грудня Всесвітній день боротьби з ВІЛ- інфекцією.

      Студенти коледжу разом із  представниками Центру  соціальної служби приєдналися до акції, присвяченої  Всесвітньому дню боротьби з Віл-інфекцією.

 

Анестезіологія та реаніматологія

     27 листопада 2019 року відбулося відкрите теоретичне заняття з навчальної дисципліни “Анестезіологія та реаніматологія” на тему “Гостра дихальна недостатність” для студентів IV курсу сестринського відділення, яке провів викладач анестезіології та реаніматології Терзіян А.Р.

Студенти були ознайомлені з причинами, загальними принципами лікування та особливостями догляду за хворими з гострою дихальною недостатністю. Під час викладання лекції наводились приклади з власного досвіду і демонструвались : моніторинг сатурації, прийоми відновлення прохідності верхніх дихальних шляхів та послідовність реанімаційних заходів при проведенні серцево - легеневої реанімації на манекені

Дні писемності.

      У рамках святкування Дня української писемності та мови  в стінах коледжу проходили мовні конкурси. Переможцями мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка стали студенти І-х курсів: Рибальченко А., Сіряк А., а знавців  української мови ім.П.Яцика: Павленко Д. та Романов Д. Студентка групи С-10 Кривошея Анна посіла І місце у цих конкурсах. ВІТАЄМО!!!

 

Конкурс професійної майстерності «Кращий за професією»

   Для зацікавленості студентів та майбутніх абітурієнтів у обраній професії, закріплення теоретичних знань, умінь і навиків в коледжі 20 листопада відбувся   конкурс професійної майстерності «Кращий за професією». В конкурсі брали участь 2 команди студентів ІV курсу лікувального  відділення - «ПІЛЮЛЬКИ» та «АДРЕНАЛІН» .

                             Конкурс складався з таких турів:

                             І тур   – «Справжній ескулап»

                             ІІ тур  –  « Збережіть здоров’я дитини»

                             ІІІ тур – « Диво народження»

                             ІV тур – « Серцева розмова»

                              V тур –    Конкурс капітанів

                             VІ тур –    Розв’язування ситуаційної задачі

      Всі конкурсанти на високому рівні справились із завданнями і перемогла дружба.

 

 

Всесвітній день боротьби з пневмонією.

      Щороку 12 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з пневмонією. КЗОЗ «Богодухівський медичний коледж» теж привернув увагу студентів до проблеми пневмонії. Викладач медичної та соціальної реабілітації Комар О.Ю. та студенти групи     С – 42 провели майстер – клас на тему: «Небулайзерна терапія в клінічній практиці» серед студентів ІІ – ІV курсів лікувального та сестринського відділення.  Сергієнко Альона та Бобро Анастасія нагадали про серйозність цього захворювання, ознайомили із найбільш ефективним і сучасним методом інгаляційної терапії за допомогою небулайзера, а викладач продемонструвала його  будову та функції, особливості застосування у лікуванні захворювань органів дихання.

 

 

 

Змагання з легкої атлетики

     Днями на міському стадіоні « Колос» відбулися змагання з легкої атлетики серед студентів Богодухівського медичного коледжу. В цих змаганнях взяли участь студенти І-ІІІ курсів лікувального і сестринського відділеннь.

    Юні спортсмени змагалися з чотирьох видів програми. Кращими стали студенти ІІІ курсу групи Л-30. Друге і третє місце посіли відповідно студенти груп Л-20 і Л-10 лікувального відділення . Вітаємо переможців. 

   

 

 

Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги.

     В нашому коледжі вже стало традицією відзначати Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги.  В цьому році відкритий позаудиторний захід проводився 16 жовтня .

    Студенти групи Л-40 Степаненко Анна і Грищенко Олександр ознайомили студентів ІІ-х курсів, які тільки починають опановувати клінічні дисципліни, з метою проведення цього Дня, хто є його організатором і що означають терміни «паліативна» та «хоспісна» допомога.  Підготувала і провела захід Антосік Л.М., викладач догляду за хворими та основ медсестринства. Присутнім був продемонстрований відеофільм «Крок за обрій», який нікого не залишив байдужим до проблеми безпорадних і невиліковних хворих…