Новини

Фронт – MAN УНР

До 140-річчя від дня народження Симона Петлюри в коледжі була проведена виховна година «Фронт – MAN УНР».

Симон Петлюра державний та громадсько-політичний діяч, журналіст, літературний і театральний критик, Головний Отаман військ Української Народної Республіки. Він був лідером українського державотворення, організатором українського війська, діячем, котрий став символом українського національно-визвольного руху.

До уваги студентів груп Л-40, Л-41

12 червня 2019 року о 1045 год. в аудиторії № 11 відбудуться організаційні збори.

Явка обов’язкова. Адміністрація коледжу

Вітання новообраного директора

31 травня 2019 року колектив коледжу привітав з призначенням на посаду директора коледжу – Влащенка Василя Васильовича. До вітань приєднався і народний депутат України Біловол Олександр Миколайович, який висловив сподівання, що новий керівник докладе максимум зусиль, аби не лише зберегти престиж і авторитет закладу, а й підняти його на ще вищий та якісніший рівень.

 

Круглий стіл

28 травня 2019 року в коледжі відбувся круглий стіл “Інноваційні практики у впровадженні міжпредметної навчальної документації”. Кожен викладач намагається знайти форми і методи роботи, які нададуть можливість студенту отримати глибокі та міцні знання, розвивати вміння та навички, застосовувати їх на практиці. Учасники заходу поглибили свої знання з методики застосування міждисциплінарних зв’язків, які допоможуть у практичній реалізації їх у навчально-виховному процесі.

Інтелектуальна гра

23 травня 2019 року на базі ресурсного центру була проведена інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», в якій взяла участь команда коледжу у складі:

Бобро Анастасії

Давидової Катерини

Коробки Олександра

Поповічук Анни

Сергієнко Альони

Сергієнко Артема.

Гра проводилася за підтримки члена координаційної ради з національно-патріотичного виховання молоді при Харківській обласній державній адміністрації Гліба Тимошенка та його команди.

Команда коледжу посіла ІІ місце. Вітаємо!

Відкритий регіональний чемпіонат Слобожанщини – 2019

15-17 травня студенти коледжу Ваніна Світлана (Л-41), Грищенко Олександр (Л-30) і Кремезний Олексій (Л-41) взяли участь у фінальному етапі змагань бригад екстреної медичної допомоги «Відкритий регіональний чемпіонат Слобожанщини – 2019».

Змагання відбулися у дружній атмосфері, хоча боротьба була напруженою та потребувала високого рівня теоретичної та практичної підготовки.

Вітаємо учасників змагань!

 

обласна студентська конференція

15 травня 2019 року на базі КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж» відбулася 54-та обласна студентська конференція за підсумками науково-дослідної роботи у ВМ(Ф)НЗ І-ІІ р.а. Харківського регіону. Наш навчальний заклад представили Сербін Тимофій та Герасименко Катерина (гурток «Анатом», керівник Терзіян Т.О.) з доповіддю «Імена відомих українських вчених в анатомічних назвах».