Новини

Відкритий регіональний чемпіонат Слобожанщини – 2019

15-17 травня студенти коледжу Ваніна Світлана (Л-41), Грищенко Олександр (Л-30) і Кремезний Олексій (Л-41) взяли участь у фінальному етапі змагань бригад екстреної медичної допомоги «Відкритий регіональний чемпіонат Слобожанщини – 2019».

Змагання відбулися у дружній атмосфері, хоча боротьба була напруженою та потребувала високого рівня теоретичної та практичної підготовки.

Вітаємо учасників змагань!

 

обласна студентська конференція

15 травня 2019 року на базі КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж» відбулася 54-та обласна студентська конференція за підсумками науково-дослідної роботи у ВМ(Ф)НЗ І-ІІ р.а. Харківського регіону. Наш навчальний заклад представили Сербін Тимофій та Герасименко Катерина (гурток «Анатом», керівник Терзіян Т.О.) з доповіддю «Імена відомих українських вчених в анатомічних назвах».

Конкурс «Перші кроки в професійну майстерність 2019»

Традиційно в травні з нагоди Міжнародного дня медичної сестри в коледжі проводиться конкурс «Перші кроки в професійну майстерність 2019» серед студентів ІІ курсу лікувального і сестринського відділень.

Команди «Адреналін» та «Nurse» показали свій рівень теоретичної та практичної підготовки з основ медсестринства та догляду за хворими.

Цього року на конкурс були запрошені учні шкіл міста, які познайомилися з історією медицини в костюмах та з основами медсестринського догляду.

Перемогу здобула команда «Nurse». Вітаємо!

Військово-патріотична гра 2019

7 травня 2019 року команда коледжу взяла участь

у міській військово-патріотичній грі присвяченій пам’яті

воїна–інтернаціоналіста Віталія Сахна.

Команда посіла ІІІ місце.

Склад команди:

 1. Новохатська Тетяна,

 2. Галагуря Аліна,

 3. Борова Катерина,

 4. Шитоха Олександр,

 5. Лойко Денис,

 6. Нехвядович Дмитро,

 7. Рудевський Дмитро,

 8. Капусник Юлія.

Вітаємо!

День відкритих дверей

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш коледж

11 травня 2019 року о 10-00 годині

 В програмі заходу:

 • знайомство з коледжем;

 • екскурсія навчальними кабінетами;

 • зустріч з адміністрацією коледжу.

Адреса: м. Богодухів, вул. Центральна, 29,

аудиторія № 11.

Телефон для довідок: (05758) 3-31-15

Студентська конференція

24 квітня 2019 року відбулася  конференція за наслідками науково-пошукової та творчої роботи студентів “Розвиток охорони здоров’я на Слобожанщині в історичному та сучасному вимірі”. Гуртківці та їх керівники представили цікаві та змістовні доповіді. Всі роботи учасників конференції були відзначені грамотами адміністрації коледжу.

         У травні цього року на обласній студентській конференції наш коледж будуть представляти Герасименко Катерина та Сербін Тимофій з доповіддю «Імена відомих українських учених в анатомічних назвах» (гурток “Анатом”, керівник Терзіян Т.О.).

 

День довкілля 2019

18 квітня 2019 року студенти та працівники коледжу долучилися до Всеукраїнської акції – День довкілля з метою зробити наше місто чистішим та красивішим. Учасники заходу не тільки прибирали територію коледжу, але й привели до належного стану парк на площі Бідила.

У веселій та дружній атмосфері колектив коледжу швидко впорався з усіма запланованими заходами.

Тільки разом ми зробимо наш заклад привабливішим, а місто чистішим!