Новини

Розклад вступних іспитів

 

 

Списки груп абітурієнтів сестринського відділення

Група С-1

  1. Шуба Лілія Василівна

  2. Іщенко Роман Марванович

  3. Коноваленко Руслан Сергійович

  4. Лобанова Руслана Євгеніївна

  5. Вева Олег Сергійович

  6. Сиворакша Аліна Олексіївна

  7. Свістьолка Світлана Сергіївна

  8. Авєльцева Валерія Андріївна

  9. Суханова Єлизавета Юріївна

  10. Баткова Катерина Євгеніївна

 

 

Група С-2

  1. Ольховська Ліліана Вікторівна

  2. Шевченко Ксенія Ігорівна

  3. Вакуленко Іван Сергійович

  4. Приходько Альбіна Ігорівна

  5. Загребельна Катерина Олександрівна

  6. Закутня Валерія Олексіївна

 

Списки груп абітурієнтів лікувального відділення

Група Л-1

  1. Кириленко Іванна Володимирівна

  2. Журавльова Дар’я Сергіївна

  3. Хурсал Діана Іванівна

  4. Макаренко Оксана Євгенівна

  5. Євтіфєєв Павєл Ігорович

  6. Полевич Максим Віталійович

  7. Кирилюк Валерія Андріївна

  8. Вева Олег Сергійович

  9. Коноваленко Руслан Сергійович

  10. Овчаренко Юлія Миколаївна

 

Група Л-2

  1. Гузаревич Микола В’ячеславович

  2. Суханова Єлизавета Юріївна

  3. Колеснік Ілля Михайлович

  4. Баткова Катерина Євгеніївна

  5. Цибульник Руслан Анатолійович

  6. Рябка Марина Вікторівна

  7. Гуренко Наталія Петрівна

  8. Церковний Владислав Олегович

  9. Скоріченко Каріна Сергіївна

  10. Кушніренко Валерій Миколайович

  11. Загребельна Катерина Олександрівна

  12. Проскурня Вікторія Сергіївна

  13. Рябушка Максим Юрійович

 

 

Увага, абітурієнти сестринської справи!

Консультація з української мови для груп С-1 та С-2 буде проводитись 14.07.2020р. у двох форматах:

1. о 10-30 в аудиторії №11 Богодухівського медичного коледжу;

або

2. о 10-30 в додатку Google Classroom за кодом ( mmaaf7a ).       

 

За додатковою інформацією звертатись за тел. : (05758) 3-31-15

Увага, абітурієнти лікувальної справи!

Консультація з української мови для груп Л-1 та Л-2 буде проводитись 14.07.2020р. у двох форматах:

1. о 8-00 в аудиторії №11 Богодухівського медичного коледжу

(за неможливості прийти на 8-00 з′явитись на 10-30) ;

або

2. о 9-00 в додатку Google Classroom за кодом ( mmaaf7a ).       


За додатковою інформацією звертатись за тел. : (05758) 3-31-15

Рейтинги ІІ семестр 2019/2020 н.р.

Ювілей коледжу