Офіційний сайт КЗОЗ "Богодухівський медичний коледж"

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

Оголошення

До уваги студентів!  Урочиста лінійка з нагоди Дня знань відбудеться 30 серпня 2019 року о 9-00 Студентам прибути до коледжу о 8-30

Рейтинговий список 11 клас

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ (11 кл.)    КЗОЗ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»   Сестринська справа                        станом на 01.08.2019 р.   № п/п Прізвище, ім`я та по батькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту 1 Коляда Д. Ю. 502 9.2 2 ..

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ В КЗОЗ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»   Відповідальний секретар Приймальної комісії                    Терзіян Т.О.       РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОK  ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІО..

Результати вступного випробування з біології С-1

Результати вступного випробування з біології Група С-1   1. Мироненко Юлія Олександрівна         4,0 (чотири) 2. Єріна Яна Василівна                           4,0 (чотири) 3. Савченко Людмила Романівна            4,4 (чотири цілих чотири десятих) 4. Геворгян Анна Володимирівна           5,4 (п’ять цілих ч..

Результати вступного випробування з біології Л-1

Результати вступного випробування з біології Група Л-1 1. Світлична Світлана Олегівна               5,6 (п’ять цілих шість десятих) 2. Єріна Яна Василівна                           5,0 (п’ять) 3. Мироненко Юлія Олександрівна         5,0 (п’ять) 4. Павленко Дмітрій Олегович               5,6 (п’ять цілих шість ..

Результати вступних випробувань з української мови групи Л-1

Результати вступного випробування з української мови Група Л-1 1. Світлична Світлана Олегівна              5 (п’ять) 2. Єріна Яна Василівна                           5,25 (п’ять цілих двадцять п’ять сотих) 3. Мироненко Юлія Олександрівна          5,5 (п’ять цілих п’ять десятих) 4. Павленко Дмітрій Оле..

Результати вступних випробувань з української мови групи С-1

Результати вступного випробування з української мови Група С-1   1. Мироненко Юлія Олександрівна         4,75 (чотири цілих сімдесят п’ять сотих) 2. Єріна Яна Василівна                           5,5 (п’ять цілих п’ять десятих) 3. Савченко Людмила Романівна             6 (шість) 4. Геворгян Анна Володимир..