Офіційний сайт КЗОЗ "Богодухівський медичний коледж"

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

Їх долі обпалені війною

          13 лютого  для студентів  І – ІІ курсів була проведена виховна година «Їх долі обпалені війною» з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці  виведення Радянських військ з Афганістану. Захід носив яскраво виражений просвітницько-інформати..

“Вплив мистецтва на людину”

30 січня 2020 року відбулася виховна година-бесіда “Вплив мистецтва на людину” в групах Л-20 та Л-30, присвячена 150-ти річчю з дня народження французького живописця Анрі Матіса. Студенти уважно переглянули фільм про цю видатну людину, з цікавістю віртуально відвідали найвидатніші музеї світу, де пр..

"Соборна Україна"

 В рамках відзначення Дня Соборності України, в коледжі пройшов ряд заходів національно- патріотичного спрямування: в групах С – 20, С – 22. Куратор Комар О.Ю.провела відкриту виховну годину на тему: «Соборна Україна», де студенти ІІ курсу сестринського відділення нагадали глядачам події історії..

Увага! Зміна р/рахунку

УВАГА!   Зміна р/рахунку КЗОЗ “Богодухівський медичний коледж”   код ЄДРПОУ 02010860   р/р UA168201720314271001201021670   ГУДКСУ в Богодухівському р-ні Харківської обл.   Оплата за навчання (січень — липень 2020 року)  

Круглий стіл

            10 cічня 2020 року в коледжі було проведено Круглий стіл на тему: «Інноваційні освітні технології та форми контролю в освітньому процесі.»  Понад 15 викладачів поділилися своїм досвідом про впровадження різних інноваційних педагогічних методів та форм контролю, які вони використовують ..