Офіційний сайт КЗОЗ "БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХОР

 

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДКІСНИХ ХВОРОБ

25.02.2021 року у нашому закладі відбулася міждисциплінарна студентська конференція "Рідкісні (орфанні) хвороби". Під керівництвом викладачів педіатрії КуцТ.І., патоморфології ТерзіянТ.О. та методиста Рудінської В.І. студенти підготували цікаві доповіді . Слухачі конференції познайомились з орф..

День рідної мови

23 лютого на базі групи С-10 викладач української та англійської мови ТризнаТ. О. провела засідання експертів з української мови. Студенти групи поділилися інформацією про розвиток мови, її поширення та вживання у нашому суспільстві.

День відкритих дверей.

20 лютого у стінах коледжу пройшов День відкритих дверей. Його розпочали директор Влащенко В.В. та секретар приймальної комісії Комар О.Ю., яка далі провела екскурсію навчальним корпусом (кабінети ТЗН, анатомії, фармакології), а викладач педіатрії Шевченко О.В. - клінічним корпусом. Там студенти І..

День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

  18 лютого 2021 року у коледжі були проведені в групах виховні години та виставка малюнків з нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні .

День Святого Валентина

Традиційно День Святого Валентина ще іменують Днем усіх закоханих. Свято активно відзначається молоддю щорічно 14 лютого. Так це свято не минуло і наш заклад. У п'ятницю12 лютого у холі Богодухівського медичного фахового коледжу працюватиме яскрава фотозона, створена власноруч студентами з..

Бесіда "Підліткова вагітність - причини, ризики і спостереження ".

11 лютого 2021 року викладач медичного фахового коледжу лікар акушер- гінеколог Кривенко В.М . разом зі студентами групи Л-40 провели у Богодухівській гімназії №1 для учнів 10-го класу бесіду "Підліткова вагітність - причини, ризики і спостереження ".

Захід "Енергозбереження в нашому домі"

10 лютого в коледжі був проведений виховний захід "Енергозбереження в нашому домі", на якому студенти групи С-10 разом із викладачем Рудінською В.І. познайомили слухачів з економним використанням електричної та теплової мережі.

УВАГА

  Новий рахунок!   UA588201720314281004201021670

День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Студенти коледжу разом із культорганізатором збирали матеріал з цього питання та доповнили ролик своїми відеопорадами. посилання на ролик https://www.facebook.com/100008131330614/videos/28714..

.