Офіційний сайт КЗОЗ "БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХОР

 

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

Вибори на посаду голови студентського парламенту.

23 листопада відбулись вибори на посаду голови студентського парламенту. Для обрання на пост голови студентами було представлено 3 кандидатури, які презентували передвиборні програми по організацію освітнього процесу, дозвілля й побуту. В ході голосування лічильна комісія підрахувала кіль..

День студента

       Вітаємо всіх студентів зі святом! Хай студентські дні назавжди будуть відображені у Ваших серцях радістю юності! Підкоряйте неймовірні вершини знань! Любові і розуміння, радості і щастя, успіху, удачі та позитиву Вам у житті!  

З Днем працівника освіти

Дякуємо нашим студентам за привітання, прекрасну виставку та концерт, присвячений Дню працівників освіти

Привітання

Одна з найблагородніших професій на світі – професія лікаря. Ми хочемо привітати зі святом тих, хто присвятив своє життя не тільки у лікувальній справі,а й навчанню інших цьому мистецтву: директора коледжу Влащенка Василя Васильовича, завідувача відділення Куц Тетяну Іванівну, викладачів..

Професійні свята працівників коледжу

Який не був би прохолодний вересень, та все ж він теплий на приємні події. І ми хочемо привітати наших працівників із професійними святами: Світлану Олегівну Саврай, нашого викладача фармакологі та латинської мови з Днем фармацевтичного працівника (18 вересня) та Валентину Степанівну Гераще..

Практичне заняття з догляду за хворими

Заняття з догляду за хворими. ГрупаЛ-20. (Прийом пацієнтів до стаціонару, транспортування)

Всесвітній день серця

29 вересня відзначається Всесвітній день серця. За сферою своєї діяльності медичний коледж не міг залишити це свято без уваги. Викладач сестринської справи Авєльцева Наталія Миколаївна разом зі студентами 4-их курсів провели санітарно-просвітницьку акцію для підвищення обізнаності населен..

Практичне заняття с основ медсестринста

Ось ми і навчаємо наших студентів. Накривання стерильного столу на заняттях з основ медсестринства (групаС-20 викладач Авєльцева Н.М)

.