Офіційний сайт КЗОЗ "Богодухівський медичний коледж"

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

ТЕРМІНОВО!!!

                                                                                                                                     АДМІНІСТРАЦІЯ   ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 24 КВІТНЯ 2020 РОКУ

"Школа професій"

Студенти нашого коледжу брали участь у засіданні клубу “Школа професій” при Богодухівській районній філії ХОЦЗ, яке було присвячене ознайомленню з Богодухівським медичним коледжем. Студентами випускних груп були продемонстровані навички з клінічних дисциплін за спеціальністю медична се..

Їх долі обпалені війною

          13 лютого  для студентів  І – ІІ курсів була проведена виховна година «Їх долі обпалені війною» з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці  виведення Радянських військ з Афганістану. Захід носив яскраво виражений просвітницько-інформати..

“Вплив мистецтва на людину”

30 січня 2020 року відбулася виховна година-бесіда “Вплив мистецтва на людину” в групах Л-20 та Л-30, присвячена 150-ти річчю з дня народження французького живописця Анрі Матіса. Студенти уважно переглянули фільм про цю видатну людину, з цікавістю віртуально відвідали найвидатніші музеї світу, де пр..