Новини нашого коледжу

Директор коледжу - Влащенко В.В.

http://oblrada.kharkov.ua/ua/public-information/management-of-municipal-property/events-and-announcements/21642-17-kvitnya-vidbulisya-vibori-direktora-kzoz-bogodukhivskij-medichnij-koledzh

Математична олімпіада 2019

14 березня 2019 року відбулася традиційна математична олімпіада. Змагалися 8 студентів. Перемогла студентка групи Л-10 Пономаренко Анастасія.

Барви рідного слова-2019

27 лютого 2019 року в коледжі з нагоди Міжнародного Дня рідної мови був проведений розважально-інтелектуальний конкурс “Барви рідного слова-2019” для студентів першого курсу. Команди “ Велика родина“ та “Перлини української мови” продемонстрували свої знання у різноманітних конкурсах “Бліц”..

Обласні шахові змагання

5 березня 2019 року відбулися шахові змагання серед працівників вищих медичних закладів освіти, організовані Харківською обласною організацією профспілки працівників охорони здоров'я. Команда коледжу в складі Гудкової І.Р., Терзіяна А.Р. та Шигимаги А.В. посіла почесне друге місце.

День відкритих дверей

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш коледж   16 березня 2019 року о 10-00 годині   В програмі заходу: знайомство з коледжем; екскурсія навчальними кабінетами; зустріч з адміністрацією коледжу. Адреса: м. Богодухів, вул. Центральна, 29, аудиторія № 11. Телефон для довідок: (05758) 3-31-15

Готуємось до ЗНО. Математика. Просто.

Що може бути складнішим за математику? Цифри говорять самі за себе — 18,57% випускників шкіл 2018 року не подолали мінімальний поріг та не склали ЗНО з Математики! https://ilearn.org.ua/courses/preview/7  

Обласна науково-практична конференція

22 лютого 2019 року на базі Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж транспортних технологій» відбулася XVII обласна науково-практична конференція педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Харківської області «Шляхи і методи популяризації підготовки молодших спе..

Афганістан болить в моїй душі

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-х роковин виведення військ з Афганістану, відбулася зустріч - пам’ять «Афганістан болить в моїй душі» з головою районної громадської організації ветеранів локальних воєн “Єдність”, полковником Віктором Петровичем Літош..

Харківська обласна рада оголошує конкурси на заміщення посад керівників вищих навчальних закладів

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАД: ... директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»  У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж робот..

Будь розумним! Be smart!

ЗНО може бути легким. Хвилюєтесь за результати ЗНО и ДПА? Бажаєте вступити до престижного ВНЗ на бюджет? Шкільної підготовки до ЗНО недостатньо? П’ять головних ЗНО-проблем, які успішно вирішують курси Освіта-Онлайн.     https://besmart.eduget.com/