Офіційний сайт КЗОЗ "БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХОР

 

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

Міні-екскурсія "Історичні пам’ятки нашого міста"

8 жовтня студенти групи Л-10 підготували і провели міні-екскурсію "Історичні пам’ятки нашого міста". З куратором вони відвідали Меморіал Слави, пам’ятник Т.Г.Шевченку, пам’ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи "Дзвони Чорнобиля" тощо. Для студентів це була пізнавальна та цікава екскурсі..

Привітання викладачам від студентів групи Л-10

2 жовтня студенти привітали викладачів та працівників коледжу із професійним святом невеличким концертом. ДЯКУЄМО ВАМ!!!  

КОЛЕКТИВНІ ФОРМИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

Сьогодні в стінах коледжу було проведено засідання Круглого столу «ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ». Викладачі обмінювались досвідом використання інформаційно – комунікативних технологій з метою покращення освітньої траєкторії кожного студента при дистанційному навчанні.  

Консультація серпень 2020р.

Консультація онлайн з біології та української мови буде проводитись 24.08.2020р.   об 11-00 в додатку Google Classroom за кодом ( mmaaf7a).          За додатковою інформацією звертатись за тел. : (05758)3-31-15  

.