Офіційний сайт КЗОЗ "Богодухівський медичний коледж"

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

Змагання з легкої атлетики

     Днями на міському стадіоні « Колос» відбулися змагання з легкої атлетики серед студентів Богодухівського медичного коледжу. В цих змаганнях взяли участь студенти І-ІІІ курсів лікувального і сестринського відділеннь.     Юні спортсмени змагалися з чотирьох видів програми. Кращими стали с..

Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги.

     В нашому коледжі вже стало традицією відзначати Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги.  В цьому році відкритий позаудиторний захід проводився 16 жовтня .     Студенти групи Л-40 Степаненко Анна і Грищенко Олександр ознайомили студентів ІІ-х курсів, які тільки починають опановув..

Військово-спортивна гра “Козацькому роду нема переводу”

     14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.     10 жовтня 2019 року в коледжі з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва відбулася військово-спортивна гра “Козацькому роду нема переводу”. Команди І-ІІ к..

День серця.

   29 вересня щороку за ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я проводиться Всесвітній день серця. До відзначення Всесвітнього дня серця долучився і КЗОЗ «Богодухівський медичний коледж». Його мета – підвищити поінформованість населен..

Екстрена медична допомога: догоспітальний етап.

25 вересня відкритий захід до міжнародного дня надання першої медичної допомоги, де студенти ІІІ-ІV курсу лікувального відділення провели майстер-клас для студентів І-ІІ курсів, на якому продемонстрували навички надання догоспітальної невідкладної допомоги.

Посвята в студенти

  30 серпня 2019 року в стінах Богодухівського медичного коледжу відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня знань та посвяти в студенти першокурсників.    

До уваги студентів коледжу

ОГОЛОШЕННЯ Студентам ІІ, ІІІ, ІV курсів пройти медичний огляд у сімейного лікаря за місцем проживання . Обов`язково вказати групу для занять з фізичної культури. Медичну картку надати до коледжу до  1 вересня 2019 року.  

До уваги, випускники коледжу !

До уваги, випускники коледжу групи Л — 40, Л — 41, С — 40, С — 42   Найближчим часом зʼявитися до коледжу для отримання сертифіката з КРОК — М.  

Програма з Української мови

  Пояснювальна записка Програму для вступу до КЗОЗ «Богодухівський медичний коледж» з української мови для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти у 2019 році розроблено на основі чинних програм для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти ..