Офіційний сайт КЗОЗ "Богодухівський медичний коледж"

 

 

 

 

Новини нашого коледжу

Фронт – MAN УНР

До 140-річчя від дня народження Симона Петлюри в коледжі була проведена виховна година «Фронт – MAN УНР». Симон Петлюра – державний та громадсько-політичний діяч, журналіст, літературний і театральний критик, Головний Отаман військ Української Народної Республіки. Він був лідером українського ..

До уваги студентів груп Л-40, Л-41

12 червня 2019 року о 1045 год. в аудиторії № 11 відбудуться організаційні збори. Явка обов’язкова. Адміністрація коледжу

Вітання новообраного директора

31 травня 2019 року колектив коледжу привітав з призначенням на посаду директора коледжу – Влащенка Василя Васильовича. До вітань приєднався і народний депутат України Біловол Олександр Миколайович, який висловив сподівання, що новий керівник докладе максимум зусиль, аби не лише зберегти прест..

Круглий стіл

28 травня 2019 року в коледжі відбувся круглий стіл “Інноваційні практики у впровадженні міжпредметної навчальної документації”. Кожен викладач намагається знайти форми і методи роботи, які нададуть можливість студенту отримати глибокі та міцні знання, розвивати вміння та навички, застосовув..

Інтелектуальна гра

23 травня 2019 року на базі ресурсного центру була проведена інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», в якій взяла участь команда коледжу у складі: Бобро Анастасії Давидової Катерини Коробки Олександра Поповічук Анни Сергієнко Альони Сергієнко Артема. Гра проводилася за підтримки члена координаці..

Відкритий регіональний чемпіонат Слобожанщини – 2019

15-17 травня студенти коледжу Ваніна Світлана (Л-41), Грищенко Олександр (Л-30) і Кремезний Олексій (Л-41) взяли участь у фінальному етапі змагань бригад екстреної медичної допомоги «Відкритий регіональний чемпіонат Слобожанщини – 2019». Змагання відбулися у дружній атмосфері, хоча боротьба була напр..

обласна студентська конференція

15 травня 2019 року на базі КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж» відбулася 54-та обласна студентська конференція за підсумками науково-дослідної роботи у ВМ(Ф)НЗ І-ІІ р.а. Харківського регіону. Наш навчальний заклад представили Сербін Тимофій та Герасименко Катерина (гурток «Анатом», керів..

Конкурс «Перші кроки в професійну майстерність 2019»

Традиційно в травні з нагоди Міжнародного дня медичної сестри в коледжі проводиться конкурс «Перші кроки в професійну майстерність 2019» серед студентів ІІ курсу лікувального і сестринського відділень. Команди «Адреналін» та «Nurse» показали свій рівень теоретичної та практичної підготовки з о..

Військово-патріотична гра 2019

7 травня 2019 року команда коледжу взяла участь у міській військово-патріотичній грі присвяченій пам’яті воїна–інтернаціоналіста Віталія Сахна. Команда посіла ІІІ місце. Склад команди: Новохатська Тетяна, Галагуря Аліна, Борова Катерина, Шитоха Олександр, Лойко Денис, Нехвя..

День відкритих дверей

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш коледж 11 травня 2019 року о 10-00 годині  В програмі заходу: знайомство з коледжем; екскурсія навчальними кабінетами; зустріч з адміністрацією коледжу. Адреса: м. Богодухів, вул. Центральна, 29, аудиторія № 11. Телефон для довідок: (05758) 3-31-15