Офіційний сайт КЗОЗ "Богодухівський медичний коледж"

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

Увага! Зміна р/рахунку

УВАГА!   Зміна р/рахунку КЗОЗ “Богодухівський медичний коледж”   код ЄДРПОУ 02010860   р/р UA168201720314271001201021670   ГУДКСУ в Богодухівському р-ні Харківської обл.   Оплата за навчання (січень — липень 2020 року)  

Круглий стіл

            10 cічня 2020 року в коледжі було проведено Круглий стіл на тему: «Інноваційні освітні технології та форми контролю в освітньому процесі.»  Понад 15 викладачів поділилися своїм досвідом про впровадження різних інноваційних педагогічних методів та форм контролю, які вони використовують ..

Свято святого Миколая.

Студентами І-ІІІ курсів була підготовлена виставка стіннівок до новорічних свят.

Фізіологія крові

17 грудня 2019 року викладач Терзіян Т.О. провела відкрите лекційне заняття з дисципліни «Фізіологія» на тему: «Фізіологія крові». Під час проведення лекції були використані сучасні інноваційні методи навчання.  

Системні захворювання сполучної тканини.Колагенози

            16 грудня 2019р. відбулося відкрите теоретичне заняття з навчальної дисципліни “Медсестринство у внутрішній медицині” на тему “Системні захворювання сполучної тканини.Колагенози” для студентів IV курсу сестринського відділення, яке проводила викладач терапії Коваль Л.А.      Студен..

День відкритих дверей

14 грудня 2019р. відбувся День відкритих дверей. Для майбутніх абітурієнтів була проведена екскурсія коледжем, продемонстровані практичні навички з клінічних дисциплін.    

День права.

       12 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч з працівниками Богодухівського  місцевого центру безоплатної вторинної допомоги. Коноз Михайло Володимирович прочитав лекцію на тему: «Секстинг».    

День відкритих дверей.

  Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш коледж 14 грудня 2019 року о 10-00 годині В програмі заходу: знайомство з коледжем; екскурсія навчальними кабінетами; зустріч з адміністрацією коледжу. Адреса: м. Богодухів, вул. Центральна, 29, аудиторія № 11. Телефон для довідок: (05758) 3-31-15  

1 грудня Всесвітній день боротьби з ВІЛ- інфекцією.

      Студенти коледжу разом із  представниками Центру  соціальної служби приєдналися до акції, присвяченої  Всесвітньому дню боротьби з Віл-інфекцією.