Офіційний сайт КЗОЗ "Богодухівський медичний коледж"

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

1 грудня Всесвітній день боротьби з ВІЛ- інфекцією.

      Студенти коледжу разом із  представниками Центру  соціальної служби приєдналися до акції, присвяченої  Всесвітньому дню боротьби з Віл-інфекцією.  

Анестезіологія та реаніматологія

     27 листопада 2019 року відбулося відкрите теоретичне заняття з навчальної дисципліни “Анестезіологія та реаніматологія” на тему “Гостра дихальна недостатність” для студентів IV курсу сестринського відділення, яке провів викладач анестезіології та реаніматології Терзіян А.Р. Студенти бу..

Дні писемності.

      У рамках святкування Дня української писемності та мови  в стінах коледжу проходили мовні конкурси. Переможцями мовно-літературного конкурсу ім.Тараса Шевченка стали студенти І-х курсів: Рибальченко А., Сіряк А., а знавців  української мови ім.П.Яцика: Павленко Д. та Романов Д. Студентка гр..

Конкурс професійної майстерності «Кращий за професією»

   Для зацікавленості студентів та майбутніх абітурієнтів у обраній професії, закріплення теоретичних знань, умінь і навиків в коледжі 20 листопада відбувся   конкурс професійної майстерності «Кращий за професією». В конкурсі брали участь 2 команди студентів ІV курсу лікувального  відділенн..

Всесвітній день боротьби з пневмонією.

      Щороку 12 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з пневмонією. КЗОЗ «Богодухівський медичний коледж» теж привернув увагу студентів до проблеми пневмонії. Викладач медичної та соціальної реабілітації Комар О.Ю. та студенти групи     С – 42 провели майстер – клас на тему: «Небула..

Змагання з легкої атлетики

     Днями на міському стадіоні « Колос» відбулися змагання з легкої атлетики серед студентів Богодухівського медичного коледжу. В цих змаганнях взяли участь студенти І-ІІІ курсів лікувального і сестринського відділеннь.     Юні спортсмени змагалися з чотирьох видів програми. Кращими стали с..

Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги.

     В нашому коледжі вже стало традицією відзначати Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги.  В цьому році відкритий позаудиторний захід проводився 16 жовтня .     Студенти групи Л-40 Степаненко Анна і Грищенко Олександр ознайомили студентів ІІ-х курсів, які тільки починають опановув..

Військово-спортивна гра “Козацькому роду нема переводу”

     14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.     10 жовтня 2019 року в коледжі з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва відбулася військово-спортивна гра “Козацькому роду нема переводу”. Команди І-ІІ к..

День серця.

   29 вересня щороку за ініціативою Всесвітньої федерації серця за підтримки Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я проводиться Всесвітній день серця. До відзначення Всесвітнього дня серця долучився і КЗОЗ «Богодухівський медичний коледж». Його мета – підвищити поінформованість населен..

Екстрена медична допомога: догоспітальний етап.

25 вересня відкритий захід до міжнародного дня надання першої медичної допомоги, де студенти ІІІ-ІV курсу лікувального відділення провели майстер-клас для студентів І-ІІ курсів, на якому продемонстрували навички надання догоспітальної невідкладної допомоги.