Офіційний сайт КЗОЗ "БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХОР

 

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

Рейтинги І семестр 2020/2021 н.р.

Рейтинговий список студентів І курсу сестринського відділення (С-10)

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У коледжі 1 грудня 2020 року серед студентів було проведено виховний захід, приурочений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, де обговорювались актуальні питання з цієї проблеми суспільства.  

Відкрите заняття з дисципліни «Фізика і астрономія»

26 листопада 2020 року в навчальній групі С-10 відбулося відкрите заняття з дисципліни «Фізика і астрономія»на тему «Основні положення молекулярно-кінетичної теорії будови речовини». Студенти дуже добре засвоїли основні положення молекулярно-кінетичної теорії будови речовини, фізичні явища бро..

Міні-екскурсія "Історичні пам’ятки нашого міста"

8 жовтня студенти групи Л-10 підготували і провели міні-екскурсію "Історичні пам’ятки нашого міста". З куратором вони відвідали Меморіал Слави, пам’ятник Т.Г.Шевченку, пам’ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи "Дзвони Чорнобиля" тощо. Для студентів це була пізнавальна та цікава екскурсі..

Привітання викладачам від студентів групи Л-10

2 жовтня студенти привітали викладачів та працівників коледжу із професійним святом невеличким концертом. ДЯКУЄМО ВАМ!!!  

КОЛЕКТИВНІ ФОРМИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ

Сьогодні в стінах коледжу було проведено засідання Круглого столу «ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ». Викладачі обмінювались досвідом використання інформаційно – комунікативних технологій з метою покращення освітньої траєкторії кожного студента при дистанційному навчанні.  

.