РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК ВСТУПНИКІВ

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

В КЗОЗ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»

У 2018 РОЦІ

Лікувальна справа станом на 24.07.2018р.

ПІБ

Середній бал документа про освіту

Українська мова

Біологія

Конкурсний бал

Спеціальні умови прийому

1

Ковтун Анна Іванівна

8,0

4

5

17

Квота-1

2

Курілова Юлія Олександрівна

10,3

8

7

25,3

 

3

Кальницький Нікіта Олександрович

9,1

8

7

24,1

 

4

Родак Альона Олександрівна

9,4

8

6

23,4

 

5

Пономаренко Анастасія Олександрівна

9,2

7

7

23,2

 

6

Артамонов Антон Валеріанович

9,8

7

5

21,8

 

7

Борова Катерина Ігорівна

9,7

7

5

21,7

 

8

Черкаско Альона Вадимівна

8,5

6

7

21,5

 

9

Лойко Денис Костянтинович

9,2

7

4

20,2

 

10

Видишев Артур Олександрович

6,2

7

7

20,2

 

11

Косіневська Катерина Валентинівна

8,5

6

5

19,5

 

12

Новохатська Тетяна Іванівна

8,4

5

5

18,4

 

13

Поляннікова Інна Вікторівна

9,1

5

4

18,1

 

14

Осіпенко Антоніна Леонідівна

7,8

6

4

17,8

 

15

Яценко Варвара Василівна

7,6

6

4

17,6

 

16

Гуренко Владислав Геннадійович

6,5

7

4

17,5

 

17

Гущанська Анастасія Віталіївна

8,1

4

4

16,1

 

18

Спіцина Наталія Леонідівна

7,1

4

4

15,1

 

19

Коваль Елла Олексіівна

6,8

4

4

14.8

 

20

Рудевський Дмитро Олегович

6,8

4

4

14,8

 

21

Коваленко Олександр Олегович

5,7

4

5

14.7

 

22

Семененко Владислав Сергійович

6,1

4

4

14.1

 

 

Відповідальний секретар приймальної комісії _______ О.Ю. Комар

 

 

 

 

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

 

ВСТУПНИКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

 

В КЗОЗ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ»

 

У 2018 РОЦІ

 

Сестринська справа станом на 24.07.2018р.

 

 

 

ПІБ

Середній бал документа про освіту

Українська мова

Біологія

Конкурсний бал

Спеціальні умови прийому

1

Ткаченко Надія Миколаївна

8,9

5

8

21,9

Квота-1

2

Медвєдєва Діана Дмитрівна

9,4

9

10

28,4

 

3

Полевич Катерина Віталіївна

9,2

11

7

27,2

 

4

Дудник Анна Вікторівна

10,5

8

8

26,5

 

5

Галагуря Аліна Русланівна

9,1

9

8

26,1

 

6

Герасименко Даніл Євгенович

7,4

7

9

23,4

 

7

Юхно Інна Юріївна

8,0

9

5

22

 

8

Яковенко Марія Олександрівна

8,1

6

6

20,1

 

9

Котелевська Тетяна Вікторівна

7,0

6

5

18

 

10

Божко Єлизавета Віталіївна

8,7

4

5

17,7

 

11

Прошутя Валерія Віталіївна

7,7

4

6

17.7

 

12

Коваленко Єлизавета Романівна

7,4

4

6

17.4

 

13

Осіпенко Антоніна Леонідівна

7,8

4

5

16,8

 

14

Яковлєв Кирило Сергійович

7,5

4

5

16,5

 

15

Тимченко Вікторія Вадимівна

7,4

4

4

15,4